Musíme oznámit odložení kurzu.

Nové termíny konání kurzu jsou 28. února a 7. března.

Velmi se omlouváme za komplikace.

ONLINE KURZ PRO RODIČE

MONTESSORI DOMA

S HEIDI PHILIPPART

Hodnota kurzu je 6 250 Kč.

Kupte si tento kurz dnes za 3 990 Kč.*

Účastníci tohoto kurzu obdrží

AMI potvrzení o účasti 

*nabídka platí do 18. února 2021.

KDY?

DVĚ NEDĚLE

28. ÚNORA

7. BŘEZNA

V KOLIK HODIN?

 

10:00 - 15:00 hodin

10:00 - 12:00

DOPOLEDNE

12:00 - 13:00

PŘESTÁVKA NA OBĚD

13:00 - 15:00

ODPOLEDNE

JAKÁ JSOU TÉMATA?

Krmení

Nejste si jistí, zda vaše dítě jí málo nebo naopak moc? Zápasíte s vybíravostí? Je pro vás nebo vaši rodinu krmení stresující?

Jídlo je základní a skvělou součástí života. Zároveň však může pro rodiče představovat velkou výzvu vzhledem k tolika různým názorům na to, jak, kdy, co a kolik jídla jíst. Náš kurz vám poskytne průřez celým procesem od narození po odstavení včetně všech jednotlivých mezikroků. Zaměříme se především na praktické tipy vedoucí k rozvoji nezávislého a zdravého přístupu k jídlu.

Spaní

Spí mé dítě dost? Jak se vyrovnat s častým vstáváním k dítěti uprostřed noci? Bude mé dítě spát lépe, když ho budu častěji krmit? Všechny tyto otázky si rodiče kladou velice často…

Náš kurz se zabývá přirozenými potřebami spojenými se spánkem dítěte. Ukáže vám, jak nastavit zdravé spací návyky, ať jde o kratší zdřímnutí nebo spaní přes noc. Rovněž se věnuje přechodům a rituálům, které pomohou vašemu dítěti spát tak, jak samo potřebuje, podle vlastního rytmu.

Chození na toaletu

Nadešel už čas na to, aby dítě začalo chodit na toaletu? Je příliš brzy nebo naopak pozdě? Jak poznám, kdy je ten správný čas? Když prostě počkám, začne na ni chodit?

Všechny děti se musí naučit chodit na toaletu. Cesta k tomu však může pro rodiče představovat peklo. Tento kurz vám ukáže praktické kroky, které povedou k přirozenému chození dítěte na záchod, a to co nejméně stresujícím způsobem pro rodiče i dítě.

Dvojjazyčnost

Je pro dítě matoucí, když na něj mluvíme více jazyky? Začne kvůli tomu mluvit později? A jak funguje ta znaková řeč s dítětem?

V kurzu odpovíme na všechny otázky týkající se toho, jak se dítě učí mluvit a získává jazykové znalosti. Také si řekneme, jak nejlépe dítě seznámit s více jazyky a jak překonat různé problémy s tím spojené.

Sourozenci

Jste trochu nervózní před narozením vašeho druhého dítěte? Neustále se přistihujete, jak zasahujete do interakcí mezi vašimi dětmi? Představují pro vás konflikty či soutěživost mezi vašimi dětmi značný problém?

Řekneme si, jak budovat a rozvíjet láskyplný vztah mezi sourozenci. Věnovat se budeme konfliktům mezi sourozenci, pozitivní disciplíně a hraním si bez větších problémů.

Nezbytné věci pro rozvíjení kojence

Co bychom mu měli koupit? Jak se mám rozhodnout o tom, co je dobré pro moje dítě? Musím za všechno opravdu utratit tolik peněz? Jak poznám, že se moje dítě nerozvíjí normálně?

V tomto kurzu se budeme bavit o nezbytných a základních věcech, které potřebujeme, abychom se mohli postarat o naše děti. Také si řekneme, jak zjistíme, zda celkový vývoj dítěte probíhá “tak, jak má”, a co můžeme dělat, když si nejsme jistí. Poznáte časté překážky, které můžete odstranit, aby se vaše dítě mohlo rozvíjet do svého plného potenciálu.

Obrazovky aneb jak na technologie?

Přijde vám, že vaše dítě už je “závislé” na technologiích? Nejste si jistí, jaký “vzdělávací” obsah pro vaše dítě vybrat? Jsou technologie opravdu škodlivé pro děti?

Během kurzu se také budeme bavit o technologiích a dětí trávících s nimi svůj čas. S těmi správnými informacemi se můžeme rozhodnout kdy, kde a kolik času stráveného na telefonu či tabletu je zdravé pro vaši  rodinu. Také si řekneme, jak nastavit zdravé limity pro technologie.

A také nás při jednom celém setkání čeká diskuze.

Dobrý den, jsem Heidi Philippart.

Žiji v Amsterdamu v Nizozemsku.

Cítím velké štěstí, protože to, co dělám, opravdu miluji. Vedu dvojjazyčnou školku Montessori v Amsterdamu v Nizozemsku, která se jmenuje 2Voices, pracuji s batolaty a je mi potěšením být s nimi.

Tato láska k mé práci mě přivedla k tomu, že jsem se stala trenérkou AMI na úrovni Assistant to Infancy.

Moje vášeň je pomáhat rodičům při uplatňování Montessori principů a dvojjazyčnosti v domácím prostředí.

V tomto online kurzu vás provedu základy toho, jak vytvořit co nejlepší prostředí pro domácnosti a školy, které podpoří vaše děti v jejich rozvoji a zároveň vás podpoří ve vaší důležité roli.

PARTNEŘI KURZU

POTŘEBUJETE VÍCE INFORMACÍ?

Pokud máte další otázky, můžete nás kontaktovat:

Pokusíme se vám odpovědět co nejrychleji v průběhu týdne.

Pondělí až čtvrtek, 9:00 - 17:00 

We will process your email, name and contact details in agreement with our Privacy Policy